Restaurace

Romantická večeře, víno s přáteli nebo obchodní jednání. Máme nabídku pro každou příležitost.

Villa Richter

Jedinečným zázemím a klasicistním klenotem Pražského vinohradu je Villa Richter. Uvnitř najdete exkluzivní restaurace Piano Nobile a Piano Terra, které jsou vyhledávaným místem eventů a svatebních hostin. Ve sklepení se nachází Wine Tresor se 700 druhy vzácných vín. 

Kvůli aktuální situaci jsou prostory Villy Richter otevřeny jen pro předem domluvené akce. Navštivte naši restauraci Pergola nebo Bistro.

Piano nobile

Horní patro klasicistní Richterovy vily skrývá opravdovou perlu – elegantní restauraci Piano Nobile s jedinečným interiérem. Skládá se z velkoryse řešeného skleníku s tropickou vegetací, přilehlou terasou a čtyř soukromých salonků.

Piano terra

Eventové patro ve spodní části Richterovy vily s jedinečným výhledem na Prahu a velkorysými terasami. Největší jižně orientovaná terasa se díky originálnímu zastřešení a horkovzdušnému vytápění hodí pro konání akcí během celého roku za každého počasí. 

Wine Tresor

V unikátním sklepení vytesaném ve skále, na které stojí Pražský hrad, je uloženo více než 700 druhů vzácných vín. Sbírka je výběrem vín autorů seriálu Putování za vínem, kteří kvalitu i příběh tvorby poznali v místech jejich zrodu při natáčení vinařského seriálu po celém světě. Vedle světově proslulých vín je tu uložena i celá řada výborných vín z méně známých vinařských oblastí.

Navštivte Pergolu a Bistro

Panorama historické Prahy si nejlépe vychutnáte se sklenkou vína a skvělým jídlem. Zpříjemněte si návštěvu vinohradu posezením pod vinnou Pergolou nebo si dejte něco rychlého v našem Bistru.

Pergola

Příjemné venkovní posezení ve stínu vinné pergoly s dechberoucími výhledy na nejkrásnější části Prahy. Vychutnejte si nejen víno z nejstaršího vinohradu či delikatesy z grilu, ale i barevné proměny vinohradu v různých ročních obdobích.

Otevírací doba je od čtvrtka do neděle 12.00 – 20.00, v případě deštivého počasí nebo soukromé akce v areálu je zavřeno.

Bistro

Samoobslužné občerstvení u vstupu do vinice s fantastickým výhledem na Prahu je určeno pro všechny, kteří nemají čas se déle zdržet, ale chtějí zažít jedinečnou atmosféru vinohradu uprostřed velkoměsta.

Bistro je otevřeno od pondělí do neděle v čase 11.00 – 19.00.

Zarezervujte si stůl

9 + 3 =